Rabu, 14 November 2012

Wszystko powiedziane i zrobione, Cadillac, jeden pozostaje w samochodzie, aby pokonać!

Widzieliśmy różne stopnie szaleństwo, ale naprawdę nie mogę powiedzieć, co mnie do przeglądu przełomowe urządzenie ruchu twierdzy. To jest jeden w swoim rodzaju mobilnych Arsenalu, który łączy w sobie komfort prezydenckich, a tyas mirasih akże innowacyjnej techniki. Wszystko jest suchy i gotowy do pracy, ale nie tak szybko, jak uważasz. Z przyspieszenie 15 sekund od 0-60 mil na godzinę i prędkość nie przekracza 60 km/h masz więcej niż wystarczająco dużo czasu na podjęcie zaskoczony, jak przechodzi: to nie jeden z tych agresywna włoskich samochodów, które przechodzą tak szybko, jak błyskawice przed można powiedzieć, że miga!

Zbiornik na benzynę

Ma wystarczających możliwości, aby wykonać tyle, ile czołgów T-72, w tym samym czasie nie narażania bezpieczeństwa. Zbiornik na benzynę jest opancerzonym wypełnione pianką specjalnie zaprojektowane, co zapobiega wybuchające nawet jeśli cierpi bezpośrednie trafienie.

Akcesoria do obrony

James Bond może mieć w karabin maszynowy płazów samochód z obrotowe tablice rejestracyjne i opryskiwaczy oleju, ale to nie może pomóc, ale łuk do Cadillac, jeden. Z opancerzenia karatowym złotem 8-cala grubości drzwi, noc widzenia kamery, pompy działania strzelby, gaz łzawiący armaty i kierowcy okno dość trudne oprzeć przeciwpancerny kul prysznic karabin maszynowy na 31 grudnia nie zniechęcić go. W środku jest centrum komunikacji na desce rozdzielczej z GPS śledzenia systemu, system gaśnicze w bagażniku, a także jest podaż tlenu. Kierowcy okno jest jedynym, który otwiera, jednak nie więcej niż trzy cale. Istnieją również butelek krwi prezydenta na pokładzie, w przypadku, gdy potrzebuje awaryjne transfuzji.

Nadwozia

-Trafienie - ciepła - ciepło i uderzył ponownie. Nie, nie jest organem kowalskie kute żelazo. Jest kombinacją techniczne podwójny twardość stali, aluminium, tytanu i nawet ceramiczne płytki zerwać możliwości przewidywania. Cadillac, własnego podwozia jest wzmocnione blachy stalowej 5 calowy, który działa pod samochód dla ochrony w mało prawdopodobnym przypadku bomba jest miejsce pod. Pancerz na ciele jest tak gęsty, że ma masę drzwi kabiny na jet Boeing 757 i tak silne, że dinozaur nie pęknie to jeśli siedział na niej stali.

Wnętrze

Samochodu wnętrza miejsc czterech pasażerów z partycji szkła i tylko prezydent posiada przełącznik aby obniżyć. Prezydent również ma paniki zainstalowanego wyłącznika którego on wezwać pomoc i swoją siedzibę ma pakiet executive wyposażony w składane pulpit, laptopa z Wi-Fi, telefon satelitarny sztuki i bezpośredni wiceprezydent i pentagon. UPS zapomniałem - wiąże się ją również do mojego telefonu.

Szofer

Pod inną nazwą on można również nazwać Para-marine, jak on jest szkolony przez CIA do radzenia sobie w najbardziej wymagających jazdy sytuacji. W tym samym czasie Allen Iverson poprowadził swój zespół do zwycięstwa z kontuzji ramienia; Przypuszczam, że Cadillac, jeden kierowca by zrobić znacznie więcej.

Opony

Opony są wzmocnione Kevlar, shred i odporny na przebicie, stalą felgi pod który umożliwić ruch, nawet jeśli guma jest wyrzucone.

Wszystko powiedziane i zrobione, Cadillac, jeden pozostaje w samochodzie, aby pokonać!

Inne fakty:

Cena: 300 000 GBP
Długość: 18 metrów
Silnik: 6,5 litra
Wysokość: 5 ft 10 w
Paliwa gospodarki: 8 mil na galon
Max prędkość: 60 km/h
Przyspieszenie: 15 sekund od 0-60 mph

Tidak ada komentar:

Posting Komentar